Handlekurven er tom

Subtotal: 0,-

Nintendo Amiibo - Bowser (No 20)

Art.nr: 045496352554
På lager: 17

199,-
Antall:

Nintendo Amiibo - Bowser (No 20)

Produktinfo:
Marios erkefiende Bowser har plaget rørleggeren helt siden Super Mario Bros. Han kidnapper stadig prinsesse Peach og skaper problemer i Mushroom Kingdom

Kompatible spill:
Mario & Luigi: Paper Jam Bros. (3DS) -
Mario Party: Star Rush (3DS) - https://www.ronnys.no/products/mario-party-star-rush-3ds
Poochy & Yoshi`s Woolly World (3DS) - https://www.ronnys.no/products/poochyyoshis-woolly-world-3ds
Picross 3D: Round 2 (3DS) -
Super Smash Bros. For Nintendo 3DS (3DS) -
Metroid Prime: Federation Force (3DS) -
Yoshi`s Woolly World (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/yoshis-woolly-world-wiiu
Super Smash Bros. For Wii U (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/super-smash-bros-for-wii-u-wiiu
Mario Tennis: Ultra Smash (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/mario-tennis-ultra-smash-wiiu
Super Mario Maker (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/super-mario-makerartbook-wiiu
Mario Kart 8 (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/mario-kart-8-wiiu
Mario Party 10 (WiiU) - https://www.ronnys.no/products/mario-party-10-nintendo-selects-wiiu
Super Smash Bros. Ultimate (Switch) -
Mario Kart 8 Deluxe (Switch) -

What your amiibo can do:
- Appear in game
- Level up
- Earn items
- Save your Mii